Znovu v Bangkoku

Vyhlídková věž

Ráno jsme pozorovali okolí z vyhlídkové věže, ale žádná zvířata se neobjevila. Až když jsem si čistil zuby, tak koukám, že ta kláda na jezírku nějak rychle plave. Nakonec se z toho vyklubal asi dvou metrový ještěr. Později jsme zjistili, že to byl Monitor Lizard, čili nějaký druh varana. Když přišli k věži první návštěvníci, my jsme už byli zbaleni a odešli jsme.

Stopli jsme si auto, které nás nakonec vyhodilo na dálnici před městem Pak Chong. Dost blbé místo. Taxi–bus chtěl neúměrné peníze, tak jsme pokračovali ve stopování. Nakonec nám zastavila rozhodčí thaiboxu. Moc milá ženská, zavezla nás až na zastávku autobusu, starala se, abychom vpořádku nastoupili a navíc docela uměla anglicky, tak jsme si i popovídali.

Chatuchak Market

Čekala nás nudná cesta do Bangkoku. V televizi dávali nějaký romanticko-komediální kung-fu film. Dost velký paskvil. Vystoupili jsme na už známém nádraží MoChit. Nechali jsme si batohy v úschovně (úschovna v 1. patře chtěla dvojnásobek než úschovna v 2. patře) a vyrazili na Chatuchak Market. Zahnali jsme taxi a nastoupili na autobus (oblíbený bus číslo 3). Chatuchak Market je hodně velké a chaotické tržiště. Dali jsme si nějaké jídlo, ale jinak jsme strávili odpoledne chozením po krámečcích a nakupováním.

Khao San

K večeru jsme se vrátili pro batohy a dojeli na Khao San. Po pár marných pokusech jsme se zase ubytovali ve Sweety Guest Housu, kde jsem spal první noc v Bangkoku. Vybrali jsme si hezký pokoj s vlastní sprchou. Ještě jsme si vyšli na Khao San trochu nasát atmosféru a pak šli spát.

Facebooktwitterreddit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *